• SuperEye - Franciszkańska 104/112 (Gabinet 7), 91-749 Łódź
 • Czw - Pt 14.00 - 19.00

Luiza Krasucka

Optometrysta
 • Doświadczenie:
  15 lat
 • Organizacje:
  Polish Optometric Association (Polskie Towarzystwo Optometrii i Optyki (PTOO)), członek Komisji ds. Publicznych i Ekonomicznych Europejskiej Rady Optometrii i Optyki
 • Doświadczenie wolontaryjne:
  Optometrist - Bread of Life
 • Lokalizacja:
  Łódź
 • Edukacja:
  Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

O mnie

Luiza Krasucka jest optometrystą, urodziła się i wychowała w Poznaniu, gdzie głównie przebiegała jej edukacja. W roku 2003 zdobyła tytuł magistra fizyki, aby dalej kontynuować naukę i w roku 2005 uzyskać tytuł licencjata optyki okularowej na Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2011 r. ukończyła Studium Podyplomowe Optometrii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w 2011 roku, gdzie aktualnie rozpoczęła studia doktoranckie, które planuje ukończyć w roku 2022.

Z profesją związana jest od roku 2004. W 2005 r, po ukończeniu kolejnych studiów przeniosła się do Irlandii, gdzie rozpoczęła pracę w firmie Specsavers Opticians, a następnie w Vision Opticians Dublin, uzyskując w międzyczasie rozpoznanie kwalifikacji zawodowych przez Opticians Board*. Od powrotu do Polski w 2009 roku praktykowała jako optometrysta, współpracując z salonami sieci optycznej Vision Express oraz niezależnymi praktykami. Od 2014 r. zajmuje się głównie edukacja specjalistów ochrony wzroku w ramach codziennych obowiązków na stanowisku konsultanta ds. edukacji i rozwoju rynku medycznego w firmie Johnson & Johnson Vision, Johnson & Johnson Poland. W przeszłości ukończyła serię kursów i warsztatów terapii widzenia, m. in prowadzonych przez profesora W. C. Maples’a. Luiza jest członkiem Komisji ds. Publicznych i Ekonomicznych  Europejskiej Rady Optometrii i Optyki z siedzibą w Brukseli. Jest zwolennikiem dbałości o wysoki poziom opieki w zakresie ochrony wzroku. Wolny czas chętnie spędza na świeżym powietrzu z psem, rodziną i przyjaciółmi.

* Do 31 października 2015 r. organ ds. regulacji profesji z zakresu optometrii i optyki na terenie Irlandii.

Kontakt