• Franciszkańska 104/112/7, Łódź
 • Badania śr.-pt. 10:00 - 14:00, terapia widzenia 14:00 - 16:00 (czwartki do 18:00)

Rezerwacja wizyt

ZAPOZNAJ SIE Z OPISEM USŁUG I UMÓW WIZYTĘ

Osoby z zaburzeniami widzenia obuocznego po wypadkach komunikacyjnych lub w przebiegu chorób neurologicznych, dzieci skierowane z poradni psychologiczno – pedagogicznych, dzieci z niedowidzeniem i zezem kierowane z gabinetów okulistycznych, sportowców, pacjentów u których w przeszłości występowały trudności adaptacyjne  zapraszam do rezerwacji za pośrednictwem

rezerwacji online

dostępnej pod opisem wizyt

po dokonaniu rezerwacji poprzez system MedFile otrzymają Państwo pierwszego maila z prośbą o potwierdzenie danych, następnie rezerwacja trafi do wirtualnej poczekalni i zostanie potwierdzona drugim mailem (i/lub SMS-em). Wiążące są wyłącznie terminy potwierdzone.

USŁUGI

BADANIE WZROKU

SE0_Podstawowe Optometryczne Badanie Wzroku

 • Dla kogo: Osoby po 16 r. ż. bez złożonych wad wzroku. Obejmuje: pomiary ostrości wzroku i wady refrakcji i dobór korekcji okularowej. Pacjent otrzymuje informację o możliwym występowaniu zaburzeń widzenia obuocznego. Nie obejmuje: doboru pryzmatów i soczewek kontaktowych, pełnego badania funkcji obuocznych, funkcji akomodacji i wergencji, kontroli okoruchowej. Zdarza się, że pacjent wymaga więcej czasu niż przewiduje zaplanowany czas wizyty. Jeśli pozwala na to grafik, i jest możliwość przedłużenia czasu spotkania, dodatkowy koszt uzależniony jest od czasu trwania wizyty.

SE1_Poszerzone Badanie Optometryczne 1– wizyta pierwszorazowa lub po upływie roku

 • Dla kogo: dorośli i dzieci od 4 r.ż. w przypadku złożonych wad wzroku, różnowzroczności, trudności z adaptacją, zezów okresowych, zezów stałych i innych zaburzeń wzrokowych w następstwie schorzeń neurologicznych i wypadków komunikacyjnych, dzieci diagnozowanych przez poradnie pedagogiczno – psychologiczne lub z zaobserwowanymi trudnościami w nauce o możliwym podłożu wzrokowym. Obejmuje: pomiary ostrości wzroku i wady refrakcji, pomiary funkcji obuocznych w zależności: ustawienia oczu, f. akomodacji, wergencji, f. okoruchowych, oraz dobór korekcji okularowej (w tym pryzmatycznej, jeżeli jest wskazana). Na podstawie wyników po kwalifikacji i gdy jest taka potrzeba możliwe jest opracowanie planu rehabilitacji wzroku (Optometric Vision Therapy – Optometryczna Terapia Widzenia). W przypadku dzieci wskazane jest aby odbyły wcześniejsze badanie okulistyczne po podaniu kropli porażających akomodację obejmujące autorefraktometr i obrazowe badanie dna oka (Funduskamera). Zdarza się, że pacjent wymaga więcej czasu niż przewiduje zaplanowany czas wizyty. Jeśli pozwala na to grafik, i jest możliwość przedłużenia czasu spotkania, dodatkowy koszt w zależności od czasu trwania wizyty.

SE2_Poszerzone Badanie Optometryczne 2 – wizyta do roku od SE1

 • Dla kogo: dorośli i dzieci od 4 r.ż. w przypadku złożonych wad wzroku, zezów okresowych, zezów stałych i innych zaburzeń wzrokowych w następstwie schorzeń neurologicznych i wypadków komunikacyjnych, dzieci diagnozowanych przez poradnie pedagogiczno – psychologiczne lub z zaobserwowanymi trudnościami w nauce o możliwym podłożu wzrokowym Obejmuje: pomiary ostrości wzroku i wady refrakcji, funkcji obuocznych, f. akomodacji i wergencji, f. okoruchowych, dobór korekcji okularowej (w tym pryzmatycznej, jeżeli jest wskazana). Na podstawie wyników (po kwalifikacji i gdy jest taka potrzeba) możliwe jest opracowanie planu rehabilitacji wzroku (Optometric Vision Therapy – Optometryczna Terapia Widzenia). Zdarza się, że pacjent wymaga więcej czasu niż przewiduje zaplanowany czas wizyty. Jeśli pozwala na to grafik, i jest możliwość przedłużenia czasu spotkania, dodatkowy koszt zależy od czasu wizyty.

SE3_Badanie funkcji percepcji wzrokowej

 • Dla kogo: dzieci w wieku szkolnym, dorośli maksymalnie 2 m-ce. po SE1 lub SE2 Obejmuje: badanie funkcji poznawczych oraz funkcji percepcji wzrokowej istotnych u dzieci, u których obserwuje się trudności w nauce, trudności przy czytaniu, trudności w nauce czytania i rozumieniu czytanego tekstu jak również u pacjentów neurologicznych. Nie obejmuje: pomiarów ostrości wzroku i wady refrakcji, funkcji obuocznych, f. akomodacji i wergencji, f. okoruchowych, doboru korekcji okularowej (w tym pryzmatycznej).

SE4_Badanie wzroku Senior 60+

 • Dobór okularów u osób, które kończyły 60 lat. Dla kogo: Osoby po 60 r. ż. bez złożonych wad wzroku. Obejmuje: pomiary ostrości wzroku i wady refrakcji i dobór korekcji okularowej. Pacjent otrzymuje informację o możliwym występowaniu zaburzeń widzenia obuocznego. Nie obejmuje: doboru pryzmatów i soczewek kontaktowych, pełnego badania funkcji obuocznych, funkcji akomodacji i wergencji, kontroli okoruchowej. Zdarza się, że pacjent wymaga więcej czasu niż przewiduje zaplanowany czas wizyty. Jeśli pozwala na to grafik, i jest możliwość przedłużenia czasu spotkania, dodatkowy koszt uzależniony jest od czasu trwania wizyty.

USŁUGI

TERAPIA WIDZENIA

SE_VT2 Terapia widzenia

 • Dla kogo: pacjenci po wizycie SE1 lub SE2 zakwalifikowani do programu terapii widzenia w trybie ćwiczeń domowych wspomaganych sesjami w gabinecie (wizyty w gabinecie rzadziej niż 1x w tygodniu). Nie obejmuje nauki, modyfikacji i omawiania ćwiczeń dostępnych podczas Nauki Ćwiczeń Domowych SE_HVT1 Zdarza się, że pacjent wymaga więcej czasu niż przewiduje zaplanowany czas wizyty. Jeśli pozwala na to grafik, i jest możliwość przedłużenia czasu spotkania, dodatkowy koszt zależy od czasu trwania spotkania.

SE_VT1 Terapia widzenia gabinetowa - tryb uczęszczania 1X w tygodniu

 • Dla kogo: pacjenci po wizycie SE1 lub SE2 zakwalifikowani do programu terapii widzenia uczęszczający na wizyty 1x w tygodniu. Nie obejmuje nauki i modyfikacji ćwiczeń. Zdarza się, że pacjent wymaga więcej czasu niż przewiduje zaplanowany czas wizyty. Jeśli pozwala na to grafik, i jest możliwość przedłużenia czasu spotkania, dodatkowy koszt zależy od czasu trwania spotkania.

SE_HVT1 Nauka ćwiczeń domowych

 • Dla kogo: Dla pacjentów po wizycie SE1 lub SE2. Wizyta odbywa się w terminie od 7 do 30 dni po badaniu*, po przygotowaniu zaleceń na podstawie badania. Obejmuje: naukę ćwiczeń wspomagających gabinetową rehabilitację wzroku. Nie obejmuje: materiałów drukowanych, pomocy, sprzętów, okularów. *osoby przyjezdne (pow. 100 km) proszę ustalać termin indywidualnie poprzez SMS. Zdarza się, że pacjent wymaga więcej czasu niż przewiduje zaplanowany czas wizyty. Jeśli pozwala na to grafik, i jest możliwość przedłużenia czasu spotkania, dodatkowy koszt zależy od czasu trwania spotkania.

SE_VT_VR Terapia widzenia – Wirtualna rzeczywistość RemMed/ Vivid Vision (miesięcznie)

 • Dla kogo: dla pacjentów po wizycie SE1 lub SE2 Obejmuje: Najnowsze badani kliniczne pokazują, ze wśród dzieci z niedowidzeniem systemy wykorzysujące wirtualna rzeczywistość do kontrolowanego stymulowania obuocznego maja skuteczność porównywalną z klasycznymi metodami zasłaniania oczu. Podczas wizyty w zamówionych uprzednio goglach zostanie spersonalizowany system treningowy terapii domowej.

USŁUGI

SOCZEWKI KONTAKTOWE

CL1_Soczewki kontaktowe (miękkie) aplikacja

 • Dobór miękkich soczewek kontaktowych (sferycznych, torycznych, multifokalnych) Dla kogo: Osoby dorosłe i dzieci od 7 roku życia Obejmuje: pomiar ostrości wzroku, badanie refrakcji, ocenę przedniego odcinka oka , aplikację soczewek, ocenę dopasowania, naukę zakładania i zdejmowania soczewek, parę soczewek próbnych oraz jedną wizytę kontrolną (15’) w czasie do miesiąca od aplikacji. Nie obejmuje: określenia zalecanej korekcji okularowej. Pacjent przychodzi: bez soczewek na oczach, ma krótkie, czyste paznokcie Zdarza się, że pacjent wymaga więcej czasu niż przewiduje zaplanowany czas wizyty. Jeśli pozwala na to grafik, i jest możliwość przedłużenia czasu spotkania, dodatkowy koszt w zależności od czasu wizyty.

CL2_Soczewki kontaktowe (miękkie)/KONTROLA - kolejne badanie do 6 miesięcy od CL1

 • Kontrola dopasowania miękkich soczewek kontaktowych (sferycznych, torycznych, multifokalnych) Dla kogo: Osoby dorosłe i dzieci od 7 roku życia Obejmuje: pomiar ostrości wzroku, badanie refrakcji (nadkorekcja), aplikację soczewek, ocenę dopasowania soczewek i ocenę przedniego odcinka oka, parę soczewek próbnych oraz jedną wizytę kontrolną (15’) w czasie do miesiąca od wizyty. Nie obejmuje: określenia zalecanej korekcji okularowej. Pacjent przychodzi: w soczewkach na oczach, ma krótkie, czyste paznokcie Zdarza się, że pacjent wymaga więcej czasu niż przewiduje zaplanowany czas wizyty. Jeśli pozwala na to grafik, i jest możliwość przedłużenia czasu spotkania, dodatkowy koszt zależy od czasu wizyty.

CL_ZZ Nauka zakładania i zdejmowania soczewek

 • Dla kogo: Dla pacjentów, którym podczas pierwszej wizyty dopasowania soczewek CL1 nie udało się opanować umiejętności zakładania i zdejmowania. Zdarza się, że pacjent wymaga więcej czasu niż przewiduje zaplanowany czas wizyty. Jeśli pozwala na to grafik, i jest możliwość przedłużenia czasu spotkania, dodatkowy koszt zależy od czasu trwania wizyty.

LOKALIZACJA

JAK DO MNIE TRAFIĆ?

Telefon

(+48) 509 950 300

Adres

Franciszkańska 104/112
(Gabinet 7)
91-749 Łódź

Email

supereye@supereye.pl

FORMY PŁATNOŚCI

JAK ZAPŁACĘ ZA WIZYTĘ?

Karta kredytowa / płatnicza

Akceptujemy płatność kartami płatniczymi Visa / Mastercard

Gotówka

Przyjmujemy płatności gotówką