• Franciszkańska 104/112/7, Łódź
 • Rezerwacja wizyt Online

Rezerwacja wizyt

ZAPOZNAJ SIE Z OPISEM USŁUG I UMÓW WIZYTĘ - REZERWACJA

Osoby z zaburzeniami widzenia obuocznego po wypadkach komunikacyjnych lub w przebiegu chorób neurologicznych, dzieci skierowane z poradni psychologiczno – pedagogicznych, dzieci z niedowidzeniem i zezem kierowane z gabinetów okulistycznych, sportowców, pacjentów u których w przeszłości występowały trudności adaptacyjne  zapraszam do rezerwacji za pośrednictwem

rezerwacji online

dostępnej pod opisem wizyt

po dokonaniu rezerwacji poprzez system MedFile otrzymają Państwo pierwszego maila z prośbą o potwierdzenie danych, następnie rezerwacja trafi do wirtualnej poczekalni i zostanie potwierdzona drugim mailem (i/lub SMS-em). Wiążące są wyłącznie terminy potwierdzone.

USŁUGI

BADANIE WZROKU

Badanie Optometryczne Poszerzone (duże wady, zez, niedowidzenie, zaćma wrodzona, retinopatia wcześniacza, różnowzroczność, wcześniejsze problemy z adaptacją, Neuro (do 60 min).

 • Dla kogo: dorośli i dzieci w przypadku złożonych wad wzroku, różnowzroczności, zaćmy wrodzonej, trudności z adaptacją, zezów okresowych, zezów stałych i innych zaburzeń wzrokowych w następstwie schorzeń neurologicznych i wypadków komunikacyjnych. Obejmuje: pomiary ostrości wzroku i wady refrakcji, pomiary funkcji obuocznych w zależności: ustawienia oczu, f. akomodacji, wergencji, f. okoruchowych, oraz dobór korekcji okularowej (w tym pryzmatycznej, ze wskazaniem pierwszej realizacji na miejscu, jeżeli jest potrzebna). Na podstawie wyników możliwe jest opracowanie planu terapii widzenia (Optometric Vision Therapy – OVT). W przypadku małych dzieci wskazane jest wcześniejsze badanie okulistyczne po podaniu kropli porażających akomodację obejmujące autorefraktometr i obrazowe badanie dna oka (Funduskamera). W przypadku dużych zmian stosowanej korekcji, pacjentów z wcześniejszymi problemami z adaptacją lub korekcji pryzmatycznej zalecane jest pierwszorazowe zrealizowanie korekcji w gabinecie SuperEye. W takim przypadku należy zarezerwować dłuższą wizytę. Zdarza się, że pacjent wymaga więcej czasu podczas wizyty. Jeśli pozwala na to grafik, i jest możliwość przedłużenia czasu spotkania, dodatkowy koszt uzależniony jest od czasu trwania wizyty.
 • Dla kogo: dorośli i dzieci po ukończeniu serii 12 sesji optometrycznej terapii widzenia w gabinecie SuperEye. Obejmuje: sprawdzenie zmian parametrów odbiegających od normy, ustalenie dalszego planu postępowania.

Badanie Optometryczne Podstawowe (do 45 min)

 • Dla kogo: Osoby po 16 r.ż. bez złożonych wad wzroku, nagłego pogorszenia widzenia, niedowidzenia, zezów, oczopląsu, wcześniejszych trudności z adaptacją do dobranej korekcji, chorób neurologicznych. Badanie nie obejmuje doboru pryzmatów. Badanie obejmuje: pomiary ostrości wzroku, wady refrakcji, dobór korekcji okularowej, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego. Pacjent otrzymuje receptę. Pacjent otrzymuje informację o możliwym występowaniu zaburzeń widzenia obuocznego. Nie obejmuje: doboru pryzmatów i soczewek kontaktowych, pełnego badania funkcji obuocznych, funkcji akomodacji i wergencji, kontroli okoruchowej. Zdarza się, że pacjent wymaga więcej czasu niż zakładano. Jeśli pozwala na to grafik, i jest możliwość przedłużenia wizyty, dodatkowy koszt uzależniony jest od czasu trwania wizyty.

Badanie Optometryczne Szkolne (do 45 min.)

 • Dla kogo: Dzieci diagnozowane przez poradnie pedagogiczno – psychologiczne lub z zaobserwowanymi trudnościami w nauce o możliwym podłożu wzrokowym. Podczas badania określana jest optymalna do nauki korekcja okularowa. Po badaniu możliwe jest opracowanie planu terapii widzenia (Optometric Vision Therapy – OVT), która u dzieci z problemami edukacyjnymi, bez stanów współistniejących (niedostateczna konwergencja, niedowidzenie, etc.) odbywa się najczęściej w trybie ćwiczeń domowych. Sesje nauki i modyfikacji ćwiczeń domowych odbywają się 1 x (1-3) mcy.

Badanie funkcji percepcji wzrokowej

 • Dla kogo: dzieci w wieku szkolnym oraz pacjenci neurologiczni. Badanie odbywa się do miesiąca od badanie poszerzonego lub badania szkolnego przeprowadzonego w gabinecie SuperEye, po wprowadzeniu zalecanej korekcji okularowej. Obejmuje: badanie funkcji poznawczych oraz funkcji percepcji wzrokowej istotnych u dzieci, u których obserwuje się trudności w nauce, trudności przy czytaniu, trudności w nauce czytania i rozumieniu czytanego tekstu jak również u pacjentów neurologicznych. Nie obejmuje: pomiarów ostrości wzroku i wady refrakcji, funkcji obuocznych, f. akomodacji i wergencji, f. okoruchowych, doboru korekcji okularowej (w tym pryzmatycznej).

Kwalifikacja do soczewek MiYOSMART

 • Dla kogo: dzieci do 17 roku życia ze stwierdzoną postępującą krótkowzrocznością badanie kwalifikuje do stosowania soczewek okularowych MiyoSmart firmy Hoya.

USŁUGI

TERAPIA WIDZENIA

Terapia widzenia gabinetowa. Tryb 1 x tyg. (do 45 min. jedna lub dwie osoby na sesji)

 • Dla kogo: pacjenci w trakcie cyklu terapii widzenia, uczęszczający na wizyty 1x w tygodniu. Wizyta obejmuje ćwiczenia wzrokowe w których uczestniczy terapeuta oraz jeden lub dwóch pacjentów. Sesja nie obejmuje nauki i modyfikacji ćwiczeń, oraz omawiania postępów terapii. Nauka ćwiczeń domowych to inny typ wizyty dla pacjentów, którzy ćwiczą samodzielnie w domu po opanowaniu ćwiczeń. Omawianie postępu ćwiczeń gabinetowych odbywa się po badaniu kontrolnym, po 12 sesjach.

Nauka lub modyfikacja ćwiczeń domowych (do 45 min. jedna osoba na sesji).

 • Dla kogo: Dla pacjentów po pełnym badaniu wzroku w gabinecie SuperEye (optymalnie 7 - 30 dni po badaniu). Po przygotowaniu zaleceń na podstawie badania. Obejmuje: naukę ćwiczeń, które należy wykonywać w domu. Optymalny czas ćwiczeń wykonywanych w domu to 30 minut dziennie, codziennie. Nie obejmuje: materiałów drukowanych, pomocy, sprzętów, okularów, które są niezbędne do wykonywania ćwiczeń w domu. Zdarza się, że pacjent wymaga więcej czasu niż przewiduje zaplanowany czas wizyty. Jeśli pozwala na to grafik, i jest możliwość przedłużenia czasu spotkania, dodatkowy koszt zależy od czasu trwania spotkania.

Zdalna Terapia Widzenia - System EYE BAB - dostęp na 3 lub 12 miesięcy

 • Dla kogo: dla pacjentów po pełnym badaniu wzroku w gabinecie SuperEye. Eyebab vision training to cyfrowa platforma stworzona dla optometrystów funkcjonalnych i ich pacjentów, dostępna w domu i w gabinecie. Łatwo dostępny system umożliwia pacjentowi uruchomienie gier za pomocą kilku kliknięć na tablecie. EyeBab VT to platforma online, zawiera motywujące gry przedstawione w przystępnej formie, co czyni ją intuicyjną i przyjazną dla użytkownika. Platforma EyeBab to oprogramowanie online działające w chmurze, z automatycznymi aktualizacjami, które nie wymagają żadnej instalacji. rapii domowej.

Konfiguracja Tabletu lub Kontrola i Modyfikacja - EYE BAB

 • Dla kogo: pacjenci planujący skorzystać z cyfrowej platformy EyeBab do domowej rehabilitacji wzroku. Podczas wizyty konfigurowany jest tablet pacjenta, tak aby zapewnić warunki dla widzenia dwuocznego, oraz wybierane są gry i omawiany sposób w jaki należy je wykonywać, i modyfikować podczas sesji domowych. Łatwo dostępny system EyeBab umożliwia pacjentowi uruchomienie gier za pomocą kilku kliknięć na tablecie.

USŁUGI

SOCZEWKI KONTAKTOWE

Soczewki kontaktowe miękkie - aplikacja - pierwsza/kolejna wizyta (do 40 min.)

 • Dobór miękkich soczewek kontaktowych (sferycznych, torycznych, multifokalnych) Dla kogo: Osoby dorosłe i dzieci od 7 roku życia Obejmuje: pomiar ostrości wzroku, badanie refrakcji, ocenę przedniego odcinka oka, aplikację soczewek, ocenę dopasowania, naukę zakładania i zdejmowania soczewek, parę soczewek próbnych oraz jedną końcowa wizytę kontrolną (do 15 min.) w czasie do miesiąca od aplikacji. Dobór soczewek torycznych (do korekcji astygmatyzmu) oraz multifokalnych (presbiopia, starczowzroczność, "progresywne" soczewki kontaktowe) wymaga 2-3 płatnych wizyt zakończonych bezpłatna kontrola. Nie obejmuje: określenia zalecanej korekcji okularowej, modyfikacji kolejnych wariantów soczewek soczewek Pacjent przychodzi: bez soczewek na oczach, ma krótkie, czyste paznokcie Zdarza się, że pacjent wymaga więcej czasu niż przewiduje zaplanowany czas wizyty. Jeśli pozwala na to grafik, i jest możliwość przedłużenia czasu spotkania, dodatkowy koszt w zależności od czasu wizyty.

Nauka zakładania i zdejmowania soczewek

 • Dla kogo: Dla pacjentów, którym podczas pierwszej wizyty dopasowania soczewek CL1 nie udało się opanować umiejętności zakładania i zdejmowania. Zdarza się, że pacjent wymaga więcej czasu niż przewiduje zaplanowany czas wizyty. Jeśli pozwala na to grafik, i jest możliwość przedłużenia czasu spotkania, dodatkowy koszt zależy od czasu trwania wizyty.

LOKALIZACJA

JAK DO MNIE TRAFIĆ?

Telefon

(+48) 509 950 300

Adres

Franciszkańska 104/112
(Gabinet 7)
91-749 Łódź

Email

supereye@supereye.pl

FORMY PŁATNOŚCI

JAK ZAPŁACĘ ZA WIZYTĘ?

Karta kredytowa / płatnicza

Akceptujemy płatność kartami płatniczymi Visa / Mastercard

Gotówka

Przyjmujemy płatności gotówką